Nastavna mjesta

PODATCI O ŠKOLAMA U KOJIMA SE ODRŽAVA HRVATSKA NASTAVA U HESSENU I SAARLANDU U ŠKOLSKOJ GODINI 2020./2021.

BAD HERSFELD

Ernst-von-Harnack-Schule

Dreherstr. 25
36251 Bad Hersfeld
Tel. 0049 6621 15800
Raum: zgrada 3, učionica 6
Učiteljica: Ivana Capek
E-mail:ivana.capek@gmail.com
BAD HOMBURG

Landgraf-Ludwig-Schule

Rathausstr. 2- 6
61 348 Bad Homburg
Tel. 06172 297 07
Raum: E. 20
Učiteljica: Marta Kozina
E-mail: martakozina28@gmail.com

BAD SODEN

Theodor-Heuss-Schule

Sulzbacher Str. 5
65 812 Bad Soden
Tel. 06196 65 925
Raum: E111
Učiteljica: Smiljana Veselić-Vučina
E-mail: s-veselic-vucina@t-online.de
BAD VILBEL

Georg-Büchner-Gymnasium

Saalburgstr. 11
61 118 Bad Vilbel
Tel. 06101 542 570
Raum: C425
Učiteljica: Marta Kozina
E-mail: martakozina28@gmail.com

DARMSTADT

Mornewegschule

Hermannstr. 21
64 285 Darmstadt
Tel. 06151 133418
Raum: H-10G-107
Učiteljica: Ivana Stjepić
E-mail: istjepic6@gmail.com
DREIEICH

Heinrich-Heine-Schule

Lindenstraße 20
63303 Dreieich
Tel. 06103 303323
Raum: 103
Učiteljica: Nina Pavić-Colić
E-mail: nina.pavic75@gmail.com

ESCHBORN

Hartmutschule

Pestalozzistr. 7-11
65 760 Eschborn
Tel. 06196 95 40 950
Raum: Aula
Učiteljica: Marta Kozina
E-mail: martakozina28@gmail.com
FRANKFURT – BERGEN-ENKHEIM

Schule am Hang

Am Bächelchen 23
60 338 Frankfurt am Main
Tel. 06109 35488
Raum: 33 (Pav. 3)
Učiteljica: Marta Kozina
E-mail: martakozina28@gmail.com

FRANKFURT – BORNHEIM

Kirchnerschule

Berger Straße 268
60385 Frankfurt am Main
Tel. 069 21235293
Raum: 13
Učiteljica: Ivana Capek
E-mail: ivana.capek@gmail.com
Učiteljica: Nina Pavić-Colić
E-mail: nina.pavic75gmail.com
FRANKFURT – HEDDERNHEIM

Robert-Schumann-Schule

Heddernheimer Kirchstraße 13
60439 Frankfurt am Main
Tel. 069 212 38734
Raum: 24
Učiteljica: Vlasta Morović
E-mail: vlastade@yahoo.de

FRANKFURT – NIED

Friedrich-List-Schule

Heusingerstraße 14
65934 Frankfurt am Main
Tel. 069 38 01 00 22
Raum: 101
Učiteljica: Vlasta Morović
E-mail: vlastade@yahoo.de
FRANKFURT – NIEDERURSEL

Erich-Kästner-Schule

Praunheimer Weg 44
60 439 Frankfurt am Main
tel. 069 212 345 15
Raum: vanjska učionica
Učiteljica: Ivana Stjepić
E-mail: istjepic6@gmail.com

FRANKFURT – PREUNGESHEIM

Liesel-Oestreicher-Schule

Boskoopstr. 6
60 435 Frankfurt ( Preungesheim )
Tel. 069 212 73 477
Raum: S.306 i S 0.38
Učiteljice: Vlasta Morović, Ivana Capek i Valentina Jarček
E-mail: vlastade@yahoo.de
ivana.capek@gmail.com
valentina.jarcek@gmail.com
FRANKFURT – WESTEND

Elsa-Brändström-Schule

Lindenstr. 2
60325 Frankfurt am Main ( Westend )
Tel. 069 212 35 266
Raum: 114
Učiteljica: Nina Pavić-Colić
E-mail: nina.pavic75@gmail.com

GIEßEN

Goetheschule

Am Westanlage 43
35 390 Giessen
Tel. 0641 3062536
Raum: 302
Učiteljica: Marta Kozina
E-mail: martakozina28@gmail.com
GRIESHEIM

Gerhart-Hauptmann-Schule

Goethe Str. 99
64 347 Griesheim
Tel. 06155 87 540
Raum: D2 Učiteljica: Ivana Stjepić
E-mail: istjepic6@gmail.com

HOFHEIM

Pestalozzi Schule

Ostendstr. 13
65 719 Hofheim am Taunus
Tel. 06192 96 730
Raum: aula
Učiteljica:Nina Pavić-Colić
E-mail: nina.pavic75@gmail.com
KASSEL

Losseschule

Eichwaldstr. 68
34 123 Kassel (Bettenhausen)
Tel: 0561 532 72
Raum:
Učiteljica: Ivana Capek
E-mail: ivana.capek@gmail.com

KASSEL

Losseschule

Eichwaldstr. 68
34 123 Kassel (Bettenhausen)
Tel: 0561 532 72
Raum: 102, škola Losseschule/Osterholzschule
Učiteljica: Ivana Capek
E-mail: ivana.capek@gmail.com
KELKHEIM

Grundschule In den Sindlinger Wiesen

Danziger Str. 1
65 779 Kelkheim
Tel. 06195 99 00 80
Raum: B112
Učiteljica: Monika Šabić
E-mail: mcicaksabic@gmail.com

KÖNIGSTEIN

Grundschule Königstein

Jahnstr. 1
61 462 Königstein/ Ts
Tel. 06174 21 538
Raum: Musikraum
Učiteljica: Smiljana Veselić-Vučina
E-mail: s-veselic-vucina@t-online.de
LANGEN

Ludwig-Erk-Schule

Bahnstr. 40
63225 Langen
Tel. 06103 22369
Raum: A6
Učiteljica: Monika Šabić
E-mail: mcicaksabic@gmail.com

NEU-ISENBURG

Brüder-Grimm-Schule

Waldstraße 101
63 263 Neu-Isenburg
Tel: 06102 884 773
Raum: 110
Učiteljica: Monika Šabić
E-mail: mcicaksabic@gmail.com
OFFENBACH

Mathildenschule

Mathildenstr. 30
63065 Offenbach am Main
Tel: 069 80652145
Raum: B. 1.07
Učiteljica: Monika Šabić
E-mail: mcicaksabic@gmail.com

RODGAU

Münchhausen-Schule

Alfred Delp Str. 2
63 110 Rodgau (Hainhausen)
Tel: 06106 16 535
Raum: 03 – 1.OG-03
Učiteljica: Monika Šabić
E-mail: mcicaksabic@gmail.com
RODGAU

Geschwister-Scholl-Schule

Am Sportfeld
63 110 Rodgau
Tel: 06106 286760
Raum: 01-eg-01
Učiteljica: Ivana Stjepić
E-mail: istjepic6@gmail.com

RÜSSELSHEIM

Grundschule Königstädten

Forsthausstraße 11
65 428 Rüsselsheim
Tel. 06142 301730
Raum: vanjska učionica 1D
Učiteljica: Ivana Stjepić
E-mail: istjepic6@gmail.com
SAARBRÜCKEN

Günter-Wöhe-Schulen für Wirtschaft

Keplerstraße 7
66117 Saarbrücken
Tel. 0681 92647-0
Raum: HRVATSKA NASTAVA SE IZVODI UTORKOM U UČIONICI BR. 11, A SUBOTOM U UČIONICI BR. 18.
Učiteljica: Lucija Šarčević
E-mail: slucija@gmail.com

WIESBADEN

Elly-Heuss-Schule

Platz der Deutschen Einheit 2
65 185 Wiesbaden
Tel. 0611 312249
Raum: 212
Učiteljica: Nina Pavić-Colić
E-mail: nina.pavic75@gmail.com
HANAU

Pestalozzischule

Ramsaystr.12
63 450 Hanau
Tel.: 06181 20244
Raum:
Učiteljica: Valentina Jarček
E-mail: valentina.jarcek@gmail.com

MAINTAL-BISCHOFSHEIM

Erich-Koestner Schule

Adalbert-Stifter Str.51
63 477 MAINTAL-BISCHOFSHEIM
Tel.: 06109 763460
Raum:
Učiteljica: Valentina Jarček
E-mail: valentina.jarcek@gmail.com
NIDDERAU

Berta von Suttner Schule

Konrad-Adenauer-Allee 64
64 130 NIDDERAU
Tel.: 06187 1433
Raum:
Učiteljica: Valentina Jarček
E-mail: valentina.jarcek@gmail.com

MAINTAL-DOERNGHEIM

Werner von Siemens Schule

Ascherstr.60
63 477 MAINTAL-DOERNGHEIM
Tel.: 06181 492300
Raum:
Učiteljica: Valentina Jarček
E-mail: valentina.jarcek@gmail.com
UPISNICA